اولین استارت اپ محتوای دیجیتال دانشگاه پیام نور اولین استارت اپ محتوای دیجیتال دانشگاه پیام نورhttp://idea.pnu.ac.ir/

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از برگزاری بزرگترین استارتاپ کارافرینی دانشگاه پیام نور با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در  8 شهریورماه در این دانشگاه خبر داد.
دکتر کریمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور  با اشاره به اهمیت فناوری های دیجیتال در اقتصاد مقاومتی و رویکرد توسعه کارآفرینی بیان نمود که  امروزه محصولات فرهنگی کارآمد دارای دو بخش اساسی شامل محتوای فرهنگی مناسب و بستر فناوری پیشرفته هستند. حصول پیشرفت قابل قبول در این عرصه نیازمند تلاش هماهنگ در هر دو بخش اساسی می باشد. کریمی با بیان اینکه تولید محتوای دیجیتال در کشور امری بسیار مهم و حیاتی می باشد، افزود: این رویداد( استارتاپ) فرصتی است تا تیم های شرکت کننده بتوانند در یک مسابقه علمی و عملیاتی نسبت به تولید محتوا که با موضوعات فرهنگی– اجتماعی (آموزش، هنر و معماری، گردشگری و...)، زیست محیطی( شهرسبز، حمل و نقل، صرفه جویی در انرژی و..)، سلامت( سلامت معنوی و اجتماعی، سلامت جسم و روان، ورزش و تغذیه سالم و...) در حوزه های بازی رایانه ای، نرم افزار تلفن همراه و وب سایت انجام می شود، اقدام کنند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور  ادامه داد: شناسایی و جذب کارآفرینان بالقوه و یا نوپا در مراکز دانشگاهی، توسعه فضای تعامل، همفکری و خلاقیت، هدایت و حمایت از ایده ها به جهت تجاری سازی آن ها و ایجاد تسهیلات لازم برای ادامة فعالیت، فراهم آوردن بستر ارتباط بین نهادهای صنعتی و دانشگاهی و آموزش مبانی تولید محتوای دیجیتال فاخر و حمایت از تولیدکنندگان محتوا از جمله اهدافی است که در این رویداد دنبال می شود.
وی در پایان افزود: در پایان رویداد، طرح ها توسط داوران بررسی شده و برگزیدگان رویداد انتخاب می شوند.  گروه های برگزیده جهت تجاری سازی محصولات و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در مرکز نوآوری و کارافرینی دانشگاه پیام نور که با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شده است، مورد پذیرش قرار می گیرند. علاقه مندان جهت ثبت نام در این رویداد می توانند
به ادرس
 
‏http://idea.pnu.ac.ir
  مراجعه و ضمنا اخبار این استاراپ را در کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.

لینک عضویت کانال تلگرام :
‏https://t.me/joinchat/AAAAAEP14dD4KRS5YQPjPA
لینک عادی کانال تلگرام :
‏https://t.me/ideapnu
لینک اینستاگرام:
‏https://www.instagram.com/ideapnu/

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما